În direct Festivalul - Concurs Național al Interpreților Cântecului Popular Românesc „Maria Tănase”

 

  În direct Festivalul - Concurs Național al Interpreților Cântecului Popular Românesc „Maria Tănase”

 

 


Distribuția recitalurilor soliștilor în cele trei seri de spectacol

Descărcați caietul program al Festivalului Maria Tănase

MIERCURI, 13 NOIEMBRIE 2019

 

Zorina BĂLAN

Alina Cristina BÎCĂ

Anca Luciana BRANEA

Mariana IONESCU-CĂPITĂNESCU

Alexandra CHIRA

Rodica CHIRCU

Ioana Andreea CHISĂLIŢĂ

Vasilica DINU

Nicu DUMITRICĂ

Constantin ENCEANU

Casandra Maria HAUŞI

Constantin LĂTĂREŢU

Teodora PANĂ

Gheorghe ROŞOGA

Laura ŞTEFĂNESCU

Luciana VĂDUVA

Gelu VOICU

        

şi

Petrică MÎŢU STOIAN


 

 

 

Program sală Miercuri, 13 noiembrie 2019

 

Program de sala mare Maria Tanase 2019 Page 1m

JOI, 14 NOIEMBRIE 2019

 

Rodica ANGHELESCU

Olguţa BERBEC

Filuţa BOGDAN

Cornel BORZA

Maria BUTILĂ

Floarea CALOTĂ

Daniela CONDURACHE

Matilda PASCAL-COJOCĂRIŢA

Leontina DORCA

Ion DRĂGAN

Marioara MAN GHEORGHE

Marinela ZEGREAN ISTICI

Maria LOGA

Lia LUNGU

Ileana DOMUŢĂ MASTAN

Ilie MEDREA

Cristian POMOHACI

Angelica STOICAN

Niculina STOICAN

Elena JURJESCU-TODI

Elena MIMIŞ-TRANCĂ

         şi

Adriana TRANDAFIR

 

 Program sală Joi, 14 noiembrie 2019

 

Program de sala mare Maria Tanase 2019 Page 2m

VINERI, 15 NOIEMBRIE 2019

Formaţia de viori (elevi) condusă de Cosmin STREAŢĂ

Narcisa BĂLEANU

Iulian BĂLUŢEL

Lavinia BÂRSOGHE

Alexandra CHIRA

Vasile Bogdan CIORANU

Emilia DOROBANŢU

Constantin GACIU

Marius GHEORGHE

Constantin ISTICI

Alexandru LILEA

Andra Ioana MATEI

Nicu MÎŢA

Ştefan Constantin MOACĂ

Manuela MOTOCU

Iulia MIHAI

Liviu OLTEANU

Ciprian POP

Maria ROTARU

Stana STEPANESCU

Mădălina STOICA

Cosmin STREAŢĂ

Livia CELEA STREAŢĂ

Ioana Ina TODORAN

Florina Izabela TOMIŢA

Mirela ZISU

         şi

Sanda LADOŞI

Miruna IONESCU cu Taraful lui Valentin ALBEŞTEANU

 

Program sală  Vineri, 15 noiembrie 2019

 

Program de sala mare Maria Tanase 2019 Page 3m


     

 

VINERI, 15 NOIEMBRIE 2019

Formaţia de viori (elevi) condusă de Cosmin STREAŢĂ

Narcisa BĂLEANU

Iulian BĂLUŢEL

Lavinia BÂRSOGHE

Alexandra CHIRA

Vasile Bogdan CIORANU

Emilia DOROBANŢU

Constantin GACIU

Marius GHEORGHE

Constantin ISTICI

Alexandru LILEA

Andra Ioana MATEI

Nicu MÎŢA

Ştefan Constantin MOACĂ

Manuela MOTOCU

Iulia MIHAI

Liviu OLTEANU

Ciprian POP

Maria ROTARU

Stana STEPANESCU

Mădălina STOICA

Cosmin STREAŢĂ

Livia CELEA STREAŢĂ

Ioana Ina TODORAN

Florina Izabela TOMIŢA

Mirela ZISU

         şi

Sanda LADOŞI

Miruna IONESCU cu Taraful lui Valentin ALBEŞTEANU

Scroll to Top